img
Sarus İnşaat

Kurumsal

Sarus İnşaat

Daha yapacak çok işimiz var

Hakkımızda

Arma İnşaat ve Dönmez Yapı Gurubu’nun birleşmesiyle kurulan Sarus İnşaat, Adana’nın saygın inşaat firmaları arasında yer alıyor. Güçlü köklere sahip Arma İnşaat, yıllardır inşaat sektöründe edinmiş olduğu tecrübe ve birikimleriyle firmaya deneyimlerini aktarırken; Dönmez Yapı Grubu ticaret hayatındaki konumuyla firmaya güç kazandırıyor.

Sarus İnşaat sadece sahip olduğu güçlü firma yapısıyla değil, tasarladığı projeler ve hizmet anlayışıyla da ön plana çıkıyor. ‘Güven’ kavramını her şeyin üstünde tutan firma, projelerinin temellerinden başlayarak en küçük ayrıntısına kadar çalışmalarının sağlam bir yapıya sahip olmasına, kaliteli ürünler kullanılmasına özen gösteriyor.

Yaptığı çalışmalarda kalite ve konfordan daha fazlasını vaat eden Sarus İnşaat, projelerinde yer verdiği alt yapı sistemleri, sosyal donatılar ve şık tasarımlarla modern yaşam alanları sunuyor. Evimizin hayatımızı yansıttığı günümüzde, sizler için huzur ve mutluluk dolu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

image

Değerlerimiz

Şeffaf ve dürüst iş anlayışı
Topluma ve doğaya katma değer yaratarak çalışmak
Tüm faaliyetlerin odağında müşteri memnuniyetini tutmak
Dinamik ve yenilikçi anlayışımızla sürekli gelişmek
Çalışanlarımızın memnuniyetine önem vermek
Hedef odaklı çalışarak, tüm faaliyetlerimizde rekabetçi politikalar uygulamak.

Vizyon

Güçlü köklere sahip, saygın bir inşaat firması olan Sarus İnşaat, kalite ve konforun bir araya geldiği yaşam alanları tasarlıyor. Kendine has çizgisiyle prestijli projeler ortaya çıkartan firma, insanlara huzurlu ev hayatı sunuyor.

Misyon

Tasarladığı projelerle inşaat sektörünün akla gelen ilk isimlerinden biri olmayı isteyen Sarus İnşaat, bu hayalini gerçekleştirirken insanların yaşamına konfor, kalite ve prestij katmayı amaçlıyor. ‘Mutlu ailelerle, mutlu bir dünya…’ felsefesiyle hareket eden firma, çalışmalarında bu düşünceden ilham alarak, dokunduğu hayatları değiştirmeyi hedefliyor.

image